holec design
Černopolní 10, 61300 Brno
Mantovská 697/1,10900 Praha

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 723 404 352

Přinášíme osobní a efektivní přístup ke každému projektu, na kterém pracujeme, což je důvod, proč nás naši klienti milují a vrací se k nám.

Studio Holec Design se zabývá návrhem interiérů s jejich následnou realizací a nábytkovým designem. Ve svých návrzích spojuje výhody praktického řešení s nápaditým a osobitým designem tak, aby splnilo přání a potřeby svých klientů do posledního detailu.

 

Zaměřujeme se na interiéry rodinných domů, bytů, kanceláří, kaváren, obchodních a jiných veřejných prostor. Zpravidla řešíme návrhy celých rodinných domů nebo bytů, ale rádi vám pomůžeme i s návrhy jednotlivých místností, nezaměřujeme se jen na náročnou klientelu.

 

Máme svůj vkus, ale dokážeme se přizpůsobit potřebám a požadavkům svých klientů. Naším cílem je najít odpovídající individuální řešení pro každého našeho zákazníka.

 

Studio Holec Design prezentuje své návrhy formou fotorealistických vizualizací, čímž dává svým klientům jasnou představu o řešení jejich interiéru. Součástí návrhu jsou také panoramatické vizualizace, pomocí nichž si může klient prohlédnout budoucí interiér z různých úhlů pohledu, a případně i animace pro lepší představu o funkčnosti řešené části. Samozřejmostí je výkresová dokumentace a podklady potřebné k celkové realizaci pro jednotlivé dodavatele a řemeslníky.

 

Pro naše klienty zpravidla zajišťujeme i celkovou realizaci. Tím jim ulehčíme od starostí a zajistíme, aby výsledný interiér odpovídal návrhu do posledního detailu. Po celou dobu realizace koordinujeme dodavatele a dohlížíme na celý proces realizace, připravujeme cenové nabídky, sledujeme rozpočet a dbáme na jeho dodržení. Dodavatelé, kteří se na projektu realizace interiéru podílejí, jsou našimi dlouhodobě osvědčenými partnery a dokážou dospět našim náročným požadavkům v očekávané kvalitě.

 

Nejlepší doba, kdy nás oslovit, je před nebo v průběhu provádění projektové dokumentace, případně před zahájením stavebních prací. V tomto okamžiku máme stále možnost zasáhnout do celkového řešení interiéru a výsledek může být o to zajímavější. Ale i s dokončenou stavbou si dokážeme spolehlivě poradit.

 

Doba trvání návrhu pak záleží na velikosti a složitosti řešeného interiéru a  na představě a požadavcích zákazníka, jakož i jeho spolupráci. Začínáme řešením celkové dispozice s následným řešením jednotlivých místností. Většinou do 14-ti dnů má klient první řešení, které se může dále rozvíjet do různých variant. Dokončení je proto závislé na celkové spolupráci mezi námi a investorem. Někdo je spokojený s prvotním návrhem, jiný si nechá upravit celkový design nebo třeba jen změnit dekory a barvy pro lepší představu, jak by interiér působil. To vše za předem domluvenou cenu, neúčtujeme si příplatky za návrhy dalších variant apod. Vše je o celkové harmonii a o tom, jak si s klientem porozumíme.

 

Ceny za návrhy jsou individuální, záleží na mnoha faktorech, zejména na celkovém rozsahu návrhu, velikosti interiéru, složitosti dispozice, náročnosti řešených částí, požadavcích atd. Výši našeho honoráře si tedy můžeme upřesnit až ve chvíli, kdy se setkáme, a to nejlépe nad studií nebo projektem, případně v daném interiéru, kde nám řeknete o svých představách a potřebách více.

 

Naše práce vyžaduje mnoho citu, zkušeností a času. Naplňuje nás a věříme, že ji děláme dobře. Přinášíme osobní a efektivní přistup ke každému projektu, na kterém pracujeme, což je důvod, proč nás naši klienti milují a vrací se k nám.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Ing. Jiří Holec vystudoval Stavební fakultu Vysokého učení technického v Brně obor Architektura a design. Krátce po ukončení studií založil v roce 2006 studio Holec Design, které od roku 2009 působí i v Praze, a může tak zajistit návrhy a realizace interiérů po celé republice. Na svém kontě má necelou stovku větších i menších projektů. Upřednostňuje jednoduchý styl s využitím kvalitních materiálů. V posledních době navrhuje pod hlavičkou Holec Design vlastní nábytkové designové řady, které zdobí interiéry nejen jeho klientů.  foto jirka